549 відгуків
+380 (63) 232-52-08
+380 (50) 440-42-92

У чому різниця між надпотужним і звичайним степлером

У чому різниця між надпотужним і звичайним степлером
Степлери – це культове офісне обладнання, що витримав випробування і зайняло унікальне місце в історії. Поява степлера сходить до 18 століття, коли король Франції Людовик XV шукав простий спосіб скріпити папери. Але в той час це було не так просто, до 1860-х років, коли був винайдений перший функціональний степлер для паперу для більш практичного використання.
З тих пір степлери пройшли довгий шлях, і тепер є безліч різних варіантів на вибір. Самий класичний і популярний тип, який використовується і сьогодні, – це звичайний портативний настільний степлер. Пристрій не займає багато місця на вашому офісному столі, і, очевидно, дуже проста у використанні. Він відмінно підходить для легких скріплюють робіт в офісних приміщеннях. Але, з іншого боку, для важких робіт знадобиться потужний степлер, і є деякі промислові моделі, спеціально розроблені для дуже товстих стопок папери. Більшість з цих типів степлерів, як в ручному, так і в електронному вигляді, можуть одночасно зшивати до 30 аркушів.
У цьому довідковому посібнику ми розглянемо різницю між надпотужним і звичайним степлером, і їх основні особливості.
Звичайний степлер
Звичайні степлери – це одні з найбільш популярних офісних приладдя для бізнесу. Вибирайте їх для періодичного використання і якщо ви зазвичай не сшиваете разом більше 15-20 аркушів паперу одночасно. Для них вживають скоби стандартного розміру. Конструкція варіюється від однієї моделі до іншої, але, як правило, вони недорогі, легкі і портативні.
Степлер для важких умов експлуатації
Степлер канцелярский большой может одновременно пробивать толстые пачки бумаги благодаря прочности конструкции, и доступен как в ручных, так и в электрических моделях. Степлеры для тяжелых условий эксплуатации – это рабочие лошадки с промышленной мощностью. Они популярны среди полиграфических и издательских фирм.
Преимущества обычного степлера и сверхмощного степлера
Обычные степлеры настолько распространены, что их можно порекомендовать для офиса, дома и школы. Вы также можете использовать ручные и обычные модели, чтобы прикрепить бумагу к стене.
Сверхмощный и ручной степлер работают одинаково, но устройства усиленной мощности обычно больше и могут иметь ручку на переднем плане. Мощный степлер предназначен для переплета толстых стопок отчетов.
Если вам необходимо брать с собой степлер, куда бы вы ни пошли, для легких работ вам может понадобиться обычный. Если вам нужно сшивать много буклетов или файлов несколько раз в течение дня, вам потребуется степлер канцелярский большой на 100 скоб. То, что вы покупаете, зависит от ваших потребностей.
Інші статті
  • Поради по використанню паперових рушниківПоради по використанню паперових рушників
    Це безцінні помічники, і вони завжди є на вашій кухні. Кожна господиня скаже вам, що паперові рушники в листах або рулонах в основному використовуються в якості першої допомоги при пролитої рідини або більш дрібних забрудненнях. Проте ми з'ясували, які ще можливості застосування вони приховують.
    Повна версія статті
  • Самоклеючі закладкиСамоклеючі закладки
    Кольорові закладки клейкі – ці невеликі шматочки паперу або пластику з кльовою основою. Їх можна використовувати для додавання коментарів до документів або розміщення тимчасових заміток і нагадувань, де їх можна легко побачити. Вони відрізняються яскравими квітами, які кодують документи за кольором і привертають увагу оточуючих. Закладки доступні в нашому інтернет-магазині канцтоварів Izioffice
    Повна версія статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner