549 відгуків
+380 (63) 232-52-08
+380 (50) 440-42-92

Поради по використанню паперових рушників

Поради по використанню паперових рушників
Це безцінні помічники, і вони завжди є на вашій кухні. Кожна господиня скаже вам, що паперові рушники в листах або рулонах в основному використовуються в якості першої допомоги при пролитої рідини або більш дрібних забрудненнях. Проте ми з'ясували, які ще можливості застосування вони приховують.
Сьогодні, напевно, немає такого будинку, в якому не було б паперових рушників одноразового використання. Будь-яка господиня підказала б кілька способів їх вживання. Однак питання в тому, чи дійсно цей продукт підходить для всього. Що ж, це більш ніж сумнівно.
Серветки і рушники з тканини – рай для бактерій?
Може бути, досить сказати лише одне слово, щоб привернути вашу увагу. Бактерії. Щоб їх уникнути, вам слід мати окремий рушник або серветку для кожного заняття. Одне для сушіння рук, інше для протирання посуду, третє для видалення крихт зі столу, четверте... І так далі, і так далі. Давайте будемо чесними, чи можемо ми за всім цим устежити? Якщо в будинку тільки ви, то, звичайно, так. Проте з власного досвіду ми знаємо, що деякі члени сім'ї просто недостатньо слухняні. Не кажучи вже про постійну прання і прасування.
Чи знаєте ви, що використані паперові рушники можна викидати в компост? Їх не можна переробляти в якості вторинної сировини, але вони підходять для процесу компостування. Те ж саме і з рештою після них гільзами.
Найкращий друг на кухні
Тому паперові рушники, ціни на які значно нижчі – більш практичний вибір, ніж їх тканинні побратими. Але ми ще не згадали їх найбільший плюс – універсальність. Крім кухні, їх можна використовувати для миття та полірування вікон, автомобілів, ванних кімнат або при догляді за домашніми тваринами. Але якщо придивитися до кухні, користь від них ще більше. Посудіть самі.
Менше жиру
Смажена риба, деруни, котлети, картопля фрі... Ви знаєте, що об'єднує ці «жирні» страви? Ви правильно вгадали. Вони зроблені на олії. Навіть якщо ви любите їх є, жир не повинен капати з них. У цьому вам допоможуть кухонні серветки. Таку смажену їжу можна класти на паперові рушники, і вони подбають про надлишки жиру.
Завжди свіжі овочі
Никого не радует, когда после покупки свежего салата он портится на следующий день. Кроме того, недоеденные овощи и фрукты, хранящиеся в холодильнике, медленно теряют свои витамины. Даже здесь можно положиться на кухонные одноразовые полотенца. Аккуратно смочите их, заверните в них овощи и фрукты, положите в пакет и храните в холодильнике. Они намного дольше сохранят свежесть. То же самое и с зеленью.
Поглотитель влаги
Говоря о зелени, вы можете использовать бумажные полотенца, чтобы быстро высушить ее и добавить в салат. То же самое касается сушки мытого мяса, овощей, и они даже вытягивают лишнюю воду из макарон, которые вы только что приготовили и хотите смешать с соусом.
Первая помощь маме
Тот, кто имеет честь носить это звание, уже испытал своих детей на кухне. Речь идет о кормлении. Начинаете ли вы с пюре или ваш ребенок делает «первые шаги» в своей независимости, то дело редко обходится без грязного стула, пола и всего окружающего. Кухонные салфетки и бумажные полотенца предназначены для удаления всей этой грязи, вы даже можете использовать их в качестве нагрудника.
Защитите свои сковороды и посуду
Некоторые сковороды имеют поверхности чрезвычайно чувствительные к царапинам, особенно те, с которыми необходимо использовать деревянные ложки. Если вы привыкли хранить их после очистки, кладя друг на друга, положите между ними один лист бумажной салфетки. Вы не испортите их функциональность и продлите срок службы. То же самое и с хранением посуды из фарфора, керамики и стекла, которую вы достаете только для особых случаев. Также можно завернуть в бумажные полотенца Кохавинка (или иной марки) столовые приборы, которые вы планируете использовать, например, для пикника на природе.
«Непослушная» разделочная доска
Иногда вы злитесь, когда разделочная доска убегает из-под рук. Гораздо хуже, если из-за этого порезать палец. Попробуйте подложить под нее влажное бумажное полотенце, чтобы она не двигалась по столу.
… И мы могли бы продолжить. Наконец, позвольте дать вам последний совет – не оставляйте держатель для кухонных полотенец надолго пустым. Никогда не знаешь, когда тебе понадобятся эти маленькие помощники. И не только на кухне.
Купить полотенца бумажные оптом или в розницу можно здесь.
Інші статті
  • У чому різниця між надпотужним і звичайним степлеромУ чому різниця між надпотужним і звичайним степлером
    Степлери – це культове офісне обладнання, що витримав випробування і зайняло унікальне місце в історії. Поява степлера сходить до 18 століття, коли король Франції Людовик XV шукав простий спосіб скріпити папери. Але в той час це було не так просто, до 1860-х років, коли був винайдений перший функціональний степлер для паперу для більш практичного використання.
    Повна версія статті
  • Самоклеючі закладкиСамоклеючі закладки
    Кольорові закладки клейкі – ці невеликі шматочки паперу або пластику з кльовою основою. Їх можна використовувати для додавання коментарів до документів або розміщення тимчасових заміток і нагадувань, де їх можна легко побачити. Вони відрізняються яскравими квітами, які кодують документи за кольором і привертають увагу оточуючих. Закладки доступні в нашому інтернет-магазині канцтоварів Izioffice
    Повна версія статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner