Кошик
413 відгуків

Папки-реєстратори А4

1 2 ... 7

Для зберігання документів, що не перевищують розміри формату А4, рекомендовано використовувати сегрегатори (папки-реєстратори). Це надійні і недорогі пристрої, в яких легко і просто закріплюються паперові листи. В асортименті представлені папки-реєстратори А4 з шириною торця 50 мм та 70 мм — вибирайте той варіант, який найкраще підходить для обсягів збережених у вас документів. Гарантуємо відмінну якість виготовлення і високу практичність канцтоварів. Поставляємо папки-сегрегатори в роздріб і оптом. 

 

Практичні папки-реєстратори (сегрегатори) 50 мм, 70 мм

до Уваги гостей сайту представлено більше 50 різновидів папок-реєстраторів від компаній Economix і Buromax. Перший виробник розташований в Україні, другий — у Китаї. Їх продукція відповідає жорстким стандартам якості і добре себе зарекомендувала у працівників офісу, адміністративних організацій, інших споживачів канцтоварів. На вибір пропонуються сегрегатори з шириною торцевій частині 50 мм і 70 мм. Також ви можете придбати виріб будь-якого кольору   в асортименті є як класичні чорні і сірі папки-реєстратори А4, так і продукція більш яскравих і позитивних відтінків.

 

уроздріб і оптом фірмові папки-сегрегатори А4

Наша компанія спеціалізується на поставках оптом і в роздріб різноманітних канцтоварів, та папки-сегрегатори є одними з найбільш затребуваних позицій в нашому каталозі. Вони підходять для зберігання документів формату А4 і менше. Основні переваги фірмової продукції:

 
  • якісний матеріал виготовлення — картон;

  • надійні металеві кріплення;

  • наявність пазів для виходу кілець, зручний важіль;

  • оптимальні умови для зберігання паперових аркушів.

 

Наші сегрегатори не мнуть папір і здатні вмістити велику кількість документації: банківської, бухгалтерської, архівної і т. д. 

 

Izioffice — постачання папок-реєстраторів А4

Если вам нужны качественные и недорогие канцелярские товары в розницу или оптом с доставкой по Украине, обращайтесь в компанию Izioffice. Мы уже давно работаем на рынке и заслужили уважение множества клиентов из разных регионов страны. Поставляем папки-регистраторы А4 по одним из лучших цен, индивидуально подбираем канцтовары и оперативно их отправляем по нужному адресу. Наш интернет-магазин нацелен на долгосрочное сотрудничество, поэтому создает максимально комфортные условия для каждого клиента. Заказывайте сегрегаторы в любом количестве у надежного поставщика!